top of page
  • Writer's pictureSvitlana Sishchuk

Що очікувати від комунальників Нью-Йорка під час снігопадів?

Що можна очікувати від комунальників Нью-Йорка під час снігопадів? Та скільки за годину отримує прибиральник снігу?

Коли на Нью-Йорк насувається сніговий шторм, комунальники міста оприлюднюють попередження і нагадують, що вони робитимуть в цій ситуації.

Зазвичай, керівництво міста просить виїжджати власними авто у крайніх випадках, а натомість користуватись громадським транспортом. Були випадки, коли дороги перекривали взагалі.


Отже, що роблять комунальні служби НЙ в цій ситуації: посипають сольовою сумішшю дороги, снігоочищувачем знімають верхню частину снігу та розчищають основні тротуари, підходи до метро та автобусні зупинки.


Першими виїжджають розкидувачі солі. Деякі – ще до снігопаду. Вони розкидають суміш кам’яної солі та хлориду кальцію, щоб запобігти обледенінню вулиць.

Якщо очікується більше, ніж п’ять сантиметрів снігу, використовуються снігогочищувачі. Але вони не чистять сніг аж до асфальту. Леза снігоочищувачів трохи припідняти над землею, щоб не зачіпати кришки люків або нерівності на дорогах. Прошарок снігу залишатиметься. Основне завдання – утримувати вулиці придатними для проїзду.

Комунальники також нагадуюють, що працівники, які вивозять сміття – це ті ж працівники, які розкидають сіль та розгрібають сніг на вулицях. Тому вивезення сміття може відбуватись із запізненням.


Цього року ще з кінця вересня мешканці Нью-Йорка та гості міста могли бачити дивну картину: снігоприбиральна техніка та розкидувачі солі на зелених вулицях. Це комунальники проходили навчання. Кожної неділі впродовж 10 тижнів комунальники випробовували техніку та відпрацьовували порядок дій на випадок снігопадів.

Департамент з прибирання міста Нью-Йорк є найбільшим у світі департаментом цього напрямку. Тут працюють 7010 спеціалізованих працівників та 2041 окремо найнятих працівників.

Департамент має 2230 вантажних автомобілів загального користування, 275 спеціалізованих вантажівок для збору сміття, 450 вуличних «віників», 365 розкидачів солі та піску. Департамент прибирає від сміття, снігу та льоду більше 10 000 км вулиць міста.


З 2014 року Департамент очолює Кетрін Ґарсія.


З жовтня місто пропонує тимчасову роботу на зимовий сезон з прибирання снігу.


Робітники з прибирання снігу — це працівники які працюють поденно і виходять на вулиці міста після сильних снігопадів. вони розчищають сніг і лід з автобусних зупинок, пішохідних переходів, пожежних гідрантів.

Хто зацікавлений у цій роботі, можуть подати заявку в одному з 59 відділень департаменту в будні дні з 7.00 ранку до 15.00 години.

Перелік відділень можна знайти на сайті: www.nyc.gov/sanitation.


Ті, хто прибирає сніг, отримують $15 за годину за 40 робочих годин на тиждень, і $22,50 за кожну наступну годину, якщо працюють більше 40 годин на тиждень.


Хто бажає отримати цю роботу, повинні бути не молодші 18 років, мати право працювати в Сполучених Штатах і здатні виконувати важку фізичну працю.


Все інше: тротуари біля житлових будинків, офісів, магазинів і т.д — справа власників цих объектів. Наприклад, в нашому комплексі прибиранням снігу займаються інженери, які обслуговують комплекс.


Всі фото Департаменту з прибирання Нью-Йорку.


#як_ми_тут_живемо

#комуналка

18 views0 comments
bottom of page