top of page
  • Writer's pictureSvitlana Sishchuk

12 типів вчителів, яких ви знайдете у кожній школі

Updated: Apr 12, 2020

Це жартівлива класифікація вчителів. Вони — неймовірні люди! І, можливо, я ще колись здивую свій університет і піду працювати за спеціальністю.

Подивіться уважно. Впізнаєте себе серед цих типажів?


Енергійний вчитель

Якщо у вашій школі таких й немає, ви, безумовно, бачили, їх в соціальних мережах. Вони викладають відео з ранкової розминки в класі, танцюють за партами, стрибають на уроках граматики.


Залишається таємницею, де вони знаходять енергію та фізичну витривалість, щоб робити це щодня? Якісь зайці-енерджайзери!


Псіхований вчитель

У кожного вчителя трапляється такий стан душі в певний момент навчального року. Вчителі — всього лише люди. Але вони мусять давати собі раду з усіма уроками, навчальними планами, учнями, батьками та нарадами. Таке може звести з розуму кожного.


Не дивуйтеся, якщо побачите, як вчителі починають відлік до літніх канікули вже з осені.


Душевний вчитель

Це вчителі, які здатні зробити для своїх учнів що завгодно. Вони не сплять вночі і думають, як ще можуть допомогти. Вдома на стінах у них малюнки учнів, робочі столи та шухляди переповнені подарунками, які учні коли-небудь їм дарували. Ви можете побачити, як вони крадькома дістають хустинки і витирають сльози в час сентиментальних моментів.


Поруч з ними зупиняються серед міста, щоб привітатись. І вони завжди пам’ятають імена всіх своїх «дітей».


Вчитель-стЕрво

Ці вчителі суворо ставляться до своїх учнів, але на те є поважні причини. Вони приходять до школи, щоб, насамперед, викладати, а не дружити з учнями. Їх повагу потрібно заслужити. І вони очікують, що учні братимуть на себе відповідальність за всі свої дії.


Втім, ці викладачі не «холодні». Вони дбають про успіхи своїх учнів більше, ніж будь-хто інший. Вони встановлюють високі планки, змушують працювати і бути дисциплінованими.


Вчитель-всезнайка

Ці вчителі знають всі найновіші дослідження щодо найкращих підходів у викладанні. Вони організовують семінари з професійного розвитку та відвідують всі конференції. Вони надзвичайно захоплені предметом, який викладають.


І вони саме ті, хто завжди має запитання наприкінці наукових чи професійних зустрічей.


Вигорівший вчитель

В певний момент це відчуває кожен вчитель. Втомлені вчителі мають темні кола під очима, завжди п’ють каву і поводяться відсторонено щодо хаосу, який їх оточує. Вони засинають під час педнарад. А на столі у них купа паперів, які вони відкладають на тижні, а іноді й місяці.


Питання не в тому «Чи ти цей вчитель?». Питання: «В який момент навчального року ти станеш цим вчителем?».

Вчитель-старший брат/сестра

Це улюблені вчителі в школі. До них завжди можна звернутись за підтримкою і допомогою. Вони завжди розрадять і скажуть, що все буде гаразд. Часто їх називають «наставниками».


Вічно незадоволений вчитель

Щоразу, коли ви наштовхуєтесь на них, вони мають історію про те, що заважало їм цього дня: недоброзичливі учні, дратівливі батьки, безглузді наради, їжа в кафетерії. Часто вони відпускають саркастичні коментарі під час нарад, додаючи трохи гумору до нудних зібрань.


Вчитель-зануда

Ці викладачі в захваті, коли всі речі розкладені певним чином. Вони все ламінують, сортують за кольорами та маркують. Їх шухляди, робочий стіл та шафи є ретельно прибраними. Вони точно знають, де і що у них знаходиться.


Вчитель-тренер

Він або вона є тренером однієї зі спортивних команд школи. Вони постійно у спортивному одязі і весь час свистять у свисток. А спорт для них важливіший за будь-які уроки з історії чи математичні рівняння.


Модний вчитель

Ці вчителі можуть запізнитись на урок, але вони завжди приходять до школи стильно одягненими. Навіть якщо світ довкола них перевертається догори дригом, чи вони знаходяться на межі розумового зриву, — вони щоразу виглядають так, ніби готувались до зйомок у модному журналі. Як їм це вдається, ми ніколи не дізнаємось.

Супер-вчитель

Це вчителі, на фоні яких всі інші вчителі виглядають «звичайними». Їх клас ідеальний, вони сповнені енергії, стильно одягнені, спокійні і врівноважені, ніколи не кричать, їх обожнюють учні та поважають батьки. Вони волонтерять на шкільних заходах, виступають на вчительських конференціях. У них ідеальний чоловік або дружина з успішним бізнесом та виховані діти.


Це рідкісна порода людей. І це змушує нас замислитися: а з яких чарівних зерен вони готують свою вранішню каву :))?


джерело: boredteachers.com

переклад довільний :))


Більше про школу: Комунікація в американській школі

Один день в американській школі


#школа_сша #про_школу_сша

668 views0 comments
bottom of page